Haberler

Anadolu Üsküdar 1908 Spor Kulübü Yöneticileri Üsküdar Kaymakamı Süleyman Erdoğan?ı ziyaret etti.
Eli kanlı teröristler yine yürekleri dağladı. Hakkari?nin Dağlıca bölgesinde sabaha karşı çıkan çatışmada 7 askerimizin şehit olduğu, 15?i aşkın askerimizin de yaralandığı, çatışmaların devam ettiği bildiriliyor.
3.ligde mücadele eden Profesyonel futbol takımımız Anadolu Üsküdar 1908 Spor Kulübüne seçmelerle A takım düzeyinde oyuncular alınacaktır...
Vefat ve Başsağlığı
Kardeş Kulübümüz Beykozspor ile adı efsaneleşen futbol oynadığı dönemin önde gelen yıldızlarından biri olan Beykozspor Başkan Yardımcısı GÜNAY HAZNEDAROĞLU´nun vefat haberini üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.
13/04/2012 tarihinde, sporx.com isimli internet haber sitesinde, "104 yıllık kulüp parkta çalışıyor" başlığı ile yapılan haberde, futbol takımımızın maddi sıkıntılar dolayısıyla bir parkta antrenman yaptığına ilişkin, gerçekle alakası olmayan bir haberi ö
Başkanımız ve Yöneticilerimiz Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören´e nezaket ziyaretinde bulundu.
Anadolu Üsküdar 1908 özellikle ligin ikinci yarısında ortaya koyduğu yüksek performansla ilçede olumlu bir hava esmeye başladı,kalan 8 maçı da kazanıp hedefimize ulaşmak istiyoruz.
Ankara Demirspor galibiyetini tüm Üsküdar halkına hediye ediyoruz.
Kulübümüz transferin son gününde 5 futbolcuyu daha renklerine katarak devre arası transfer sezonunu 15 transferle Kapattı.
Kulübümüz Kırıkhanspor?dan Yasin Yeter?i Kadrosuna Kattı
Selahattin Ve Sinan İle Sözleşme İmzaladık
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19